Ansatte i Danmark

Home/Om os/Ansatte i Danmark

 

Simon Krüger

ungdomssekretær
unge@israel.dk
73561273

Christian

 

Christian Vestergaard

volontørkoordinator
iu@israel.dk
42635708

Frederik

 

Frederik Thormann Nielsen

missionspiloter
frederik@israel.dk
60538793

 

 

Trine Friis Østerby

grafiker og sociale medier
trine@israel.dk

Rebekka

 

Rebekka Zoll Nielsen

netværkskoordinator
rebekka@israel.dk

Anika Thorø Møller

kommunikationsmedarbejder
anika@israel.dk 

kent2017

Kent Rasmussen

Kontaktperson for forsoningsarbejde
kent@israel.dk

Magnus

Magnus Kamstrup

frivillig medarbejder, fundraiser
magnus@israel.dk

Daniel

Daniel Nyborg Madsen

frivillig medarbejder, webmaster
webmaster@israel.dk

Vil du vide mere om de ansatte? Få et sjovt indblik i deres arbejdsopgaver i videoen her. Med i videoen er også Israelsmissionens ansatte. De to fjollehoveder sidst i videoen er vores frivillige ansatte Sofie og Joakim. Præsentation af ansatte på kontoret from Israelsmissionens Unge (IU) on Vimeo.