Teamet bag 2018-02-21T12:43:23+00:00
Medarbejdere
kent2017.png

Kent Rasmussen

Ungdomssekretær
kent@israel.dk

Christian.png

Christian Vestergaard

Volontørkoordinator
iu@israel.dk
42635708

Frederik.png

Frederik Thormann Nielsen

Missionspiloter
frederik@israel.dk
60538793

Trine.png

Trine Friis Østerby

Grafiker og sociale medier
trine@israel.dk

Magnus.png

Magnus Kamstrup

Frivillig medarbejder, fundraiser
magnus@israel.dk

Anika.png

Anika Thorø Møller

Kommunikationsmedarbejder
anika@israel.dk 

Daniel.png

Daniel Nyborg Madsen

Frivillig medarbejder, webmaster
webmaster@israel.dk

Solveig

Solveig Klitlund

Frivillig medarbejder, Missionspiloter
solveig@israel.dk

Bestyrelsen
David.png

David Ingemansen

Formand
 david.ingemansen@gmail.com

Heidi-Fredsgård.png

Heidi Fredsgård Larsen

Næstformand
heidifredsgaard@hotmail.com

KarolineHoffmann.png

Karoline Hoffmann


Mathias.png

Mathias Kristensen

 

Hanna-Nyholm.png

Hanna Nyholm Jørgensen

 

Thomas-Søvndal.png

Thomas Søvndal

 

Vil du være med?

Vi elsker at få nye med i teamet, der bidrager med netop det, de er gode til.  

En stor del af vores arbejde bæres af frivillige hænder. Skriv til unge@israel.dk og hør mere om dine muligheder for at blive en del af et unikt team, få noget på CV’et og arbejde med en sag, du brænder for.