Teamet bag2020-04-29T11:53:42+02:00

Medarbejdere

kent2017.png

Kent Grinderslev Rasmussen

Ungdomssekretær
kent@israel.dk
Hovednummer: 50 460 560
Privat: 60 68 65 86

Christian.png

Christian Vestergaard

Ressourceansvarlig
christian@israel.dk

Solveig

Solveig Klitlund

Missionspiloter og praktikant
solveig@israel.dk

dribbble

Dig?

Netværkskoordinator i Østdanmark
[dit navn]@israel.dk

– Tryk her for at læse mere

MariaVestergaard2020

Maria Vestergård

Netværkskoordinator i Nordjylland
MariaV@israel.dk

 
Thomas-Søvndal.png

Thomas From Søvndal

Netværkskoordinator i Region Sjælland
Thomas@israel.dk

 

Joakim Sode Hjorth

International Koordinator
JoakimH@israel.dk

Anika Thorø Møller

 Praktikant
Anika@israel.dk

 
dribbble

Dig?

Netværkskoordinator i Nordjylland
[dit navn]@israel.dk

– Tryk her for at læse mere

Bestyrelsen

dribbble

Stine Østerlund Ravn

 

dribbble

Louise Breindahl Kiilerich

formand

Trine.png

Trine Østerby Kristoffersen

 

dribbble

Jakob Ravn

 

Rebekka.png

Rebekka Zoll Nielsen

 

dribbble

Sofie Christensen

 

Arne (1)

Arne Pedersen

Repræsentant for Den Danske Israelsmission

 

Vil du være med?

Vi elsker at få nye med i teamet, der bidrager med netop det, de er gode til. Læs mere her får at se dine muligheder.